Bodrum'un Yeni Stili

İnsan yaşamının en temel öğesi şüphesiz sağlıktır.

Style Bodrum

0 14

İnsan yaşamının en temel öğesi şüphesiz sağlıktır.

Hekimlik, dünyanın en eski mesleklerinden biridir. Tüm dünyada insana hizmet vermek üzerine kurulu olan bu mesleğin onuru kabul görmüştür. Hekimlerimiz, sağlığımızla ilgili en küçük sorunlarda başvurduğumuz, yeri geldiğinde hayat kurtaran adeta kahramanlarımızdır.

Hekimlerimizin özlük haklarının geliştirilmesi ve çalışma koşullarının iyileştirilmesi için hükümetimiz ve özellikle Sağlık Bakanlığımız göreve geldiğimiz günlerden bu yana çalışma yapmaktadır. Hekimlerimize ve hiçbir sağlık çalışanına şiddeti sert biçimde kınıyorum. Bilindiği gibi bu alanda da şiddeti önleyici düzenlemeler hayata geçirilmiştir.

Tıp alanında, dünya genelinde başarılı çalışmalarıyla ülkemizin adını duyurmuş, göğsümüzü kabartan, küçük yerleşim yerlerinde de fedakarlıklarla görevlerini 24 saat esasına göre yürüten hekimlerimizi de minnetle anıyorum.

Başta Muğla ilimizde görev yapan hekimlerimiz olmak üzere, hasta memnuniyeti odaklı çalışan tüm sağlık çalışanlarımızın ve tıp öğrencilerimizin14 Mart Tıp Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum

Yorumlar
Loading...