Bodrum'un Yeni Stili

Rihanna İç Çamaşırı Koleksiyonu mu Çıkarıyor?

0 190

Fenty makyaj koleksiyonunun milyonlarca dolarlık başarısından sonra Rihanna’nın, markasını başka alanlara da yaymayı düşünmesi gayet mantıklı görünüyor. WWD‘ye göre Rihanna, kendi çizgisini yansıtan bir iç çamaşırı koleksiyonu işine adım attı.

RiRi’nin söylentiler altındaki iç çamaşırı markasının ayrıntıları hala açıklanmadı, ancak Kate Hudson‘un hazır giyim koleksiyonu, ShoeDazzle ve JustFab gibi diğer alışveriş sitelerinin ana şirketi olan TechStyle Fashion Group, Rihanna ile özel bir iç çamaşır koleksiyonu için anlaşma imzaladı bile.

Rihanna ve TechStyle temsilcileri iddia hakkında henüz yorum yapmadılar, ancak bazı kaynaklar WWD’ye TechStyle’ın proje üzerinde bir yıldan uzun bir süredir çalıştığını ve tasarım örneklerinin zaten üretildiğini söyledi.

WWD, Rihanna’nın Fenty Beauty hattının ve Fenty x Puma’nın işbirliğinin hızlı başarılarından bahsederek, RiRi etiketli bir iç çamaşırı koleksiyonunun, TechStyle’in ürün sunumlarını tamamlayarak gelir elde etmesini ve halka açılmadan önce büyümeyi göstermesi için stratejik bir çaba olabileceğini açıkladı.

Öngörülen lansman tarihİyle ilgili olarak henüz resmi bir açıklama gelmedi, ancak gelecekte en sevdiğiniz iç çamaşırınız bir BadGal RiRi imzası taşıyabilir.

YAZI: ELİF ALTINTAŞ

Yorumlar
Loading...